Newcastle nie zwalnia tępa. Gospodarze ogrywają Kanonierów 2-1

Newcastle United vs Arsenal Londyn Niedzielnego popołudnia o godzinie 14:30 doszło do  spotkania pomiędzy Newcastle United oraz Arsenalem Londyn. Mecz zapowiadał się szalenie ciekawie i ciężko było wskazać faworyta tego spotkania. Goście od początku nastawieni byli na zdobycie 3 punktów na St James Park. Jednakże los zupełnie inaczej potoczył się dla drużyny Arsene Wengera. Pomimo dominacji jaką goście zaprezentowali  na boisku, nie byli w stanie przedrzeć się przez obronę rywala. Jedynie Lacazette w 14 minucie potrafił zamienić swój strzał na bramkę.  Niestety jednak to nie wystarczyło aby ostatecznie zwyciężyć w tym meczu. Dobra gra w obronie oraz umiejętne wykorzystywanie sytuacji podbramkowych pozwolił drużynie. W 29 minucie gola kontaktowego strzelił Perez, jednakże radość wśród kibiców wywołał Ritchie strzelając gola dającego zwycięstwo gospodarzom.  To jest już ,,czwarte” z kolei zwycięstwo ekipy Beniteza. Zawodnicy Newcastle na pewno nie odpuszczą do końca sezonu i będą starali się kontynuować swoją passę wygranych  aby zakończyć rozgrywki ligowe w optymistyczny sposób.